Najzaujímavejšie fotografie týždňa

Najzaujímavejšie fotografie týždňa
Zdroj foto: SITA
Pozrite sa na náš pravidelný výber najzaujímavejších agentúrnych fotografií týždňa.

1. Palestínsky robotník Mohamed Hajjeh pri práci s haldami plastových fliaš. Recyklačný projekt, financovaný EÚ, pomáha znižovať nezamestnanosť v krajine. (AP Photo/Mohammed Ballas)

2. Smútiaci Pakistanci na pohrebe moslimského učiteľa Maulana Mohameda Ismaila. Zastrelil ho neznámy ozbrojenec. (AP Photo/Shakil Adil)

3. Čínska provincia Heilongjiang sa pripravuje na festival. Robotník vyrezáva z jazera veľké kusy ľadu, ktoré sa opracujú na sochy. (AP Photo)

4. Zničené sýrske mesto Aleppo. Krajina je už mesiace ponorená do občianskej vojny medzi povstalcami a vládnymi jednotkami. (AP Photo/Narciso Contreras)

5. Protivládne protesty zažíva v týchto dňoch viacero krajín sveta. Nevyhli sa ani Bahrajnu, kde demonštranti zapálili benzínové nádrže. (AP Photo/Hasan Jamali)

6. Tento obrovský ohorok umiestnili na parížsku vlakovú stanicu Gare de Lyon v rámci kampane proti neslušnosti. (AP Photo/Remy de la Mauviniere)

7. Helikoptéra s vodou krotí požiar v národnom parku Lane Cove v austrálskom Sydney. (AP Photo/Rick Rycroft)

8. Dánsko je krajinou cyklistov. Ani táto mladá žena v Copenhagene sa nezľakla hustého sneženia a mínusových teplôt. (AP Photo/Polfoto/Joachim Adrian)

9. Do vôd Miami Beach zavítal obrovský kovový aligátor. Ide o umeleckú performance Lloyda Goradeskeho. (AP Photo/The Miami Herald, Patrick Farrell)

10. Navštevníci v mnohých slovenských mestách si užívajú atmosféru vianočných trhov. Na obrázku sú tie martinské. Foto: SITA/Milo Fabian

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá