Norwich zvíťazil na ihrisku Watfordu. Kucka si po troch minútach na trávniku strelil vlastný gól

21.1.2022 23:22

Futbalisti Norwichu City zvíťazili v piatkovom zápase 23. kola anglickej Premier League na ihrisku Watfordu 3:0 a vôbec prvýkrát v sezóne sa dostali z pásma zostupu.

Slovenský stredopoliar Juraj Kucka nastúpil v domácom drese v 89. minúte, no o tri neskôr si strelil nešťastný vlastný gól a uzavrel tak skóre stretnutia. Počas zápasu vypadol na niekoľko minút jeden z reflektorov, organizátorom sa ho nepodarilo stopercentne nahodiť, ale duel po krátkej prestávke pokračoval a rozhodca pridal v závere k 90 minútam ďalšiu štvrťhodinu.

Norwich sa vďaka druhej výhre po sebe posunul na 17. miesto tabuľky, keď preskočil práve Watford. Ten na svojho súpera stráca dva body, no odohral o dve stretnutia menej.