Bayern Mníchov presvedčivo zdolal Hannover 5:0

25.11.2012 13:25

Líder nemeckej futbalovej Bundesligy Bayern Mníchov bez väčších problémov zdolal na domácom ihrisku Hannover 5:0 v sobotňajšom zápase 13. kola.

O zápase bolo rozhodnuté už do polčasovej prestávky, keď si Bavori vytvorili trojgólový náskok. V drese Bayernusi pripísali presný zásah až piati rôzni hráči. Bavorský veľkoklub bude mať po 13. kole na konte o deväť bodov viac ako druhá Borussia Dortmund.

Zo slovenských legionárov zasiahol v sobotu do hry len Radoslav Zabavník v tíme FSV Mainz proti majstrovi z Dortmundu. Odohral celý zápas a v 62. minúte mu rozhodca ukázal žltú kartu. Jeho tím však prehral s Borussiou 1:2, keď víťazstvo hostí "zariadil" v 43. minúte Robert Lewandowski.

V súboji tabuľkových susedov Schalke 04 len remizovalo s Frankfurtom 1:1, keď obidva góly padli v prvom polčase. Trináste kolo sa dohrá tromi nedeľnými zápasmi.