Slávia EU nepostúpila do šestnásťfinále

21.11.2012 22:38

Volejbalistky Slávie EU Bratislava prehrali v stredajšom odvetnom zápase kvalifikačného druhého kola Vyzývacieho pohára na domácej palubovke s hráčkami cyperského tímu TRB Danoi AEL Limassol 0:3. Minulotýždňové prvé stretnutie sa skončilo víťazstvom Cyperčaniek 3:1.

Bratislavčanky teda nepostúpili do šestnásťfinále súťaže, v ktorej si Limassol zmeria sily v úvode decembra s albánskym tímom Minatori Rreshen.

Stredajší odvetný duel v bratislavskej hale Mladosť mal jednoznačný priebeh, domáce hráčky v ňom viedli len raz - v úvode prvého setu. Druhé dejstvo bolo vyrovnané, ale Cyperčanky ho získali tesne vo svoj prospech pomerom 25:23. V treťom sete už jednoznačne dominovali hostky, ktoré dovolili Bratislavčankám uhrať len 13 bodov.

Výsledok - 2. kolo kvalifikácie Vyzývacieho pohára vo volejbale žien - odveta:
Slávia EU Bratislava (SR) - TRB Danoi AEL Limassol (Cyp.) 0:3 (-20, -23, -13) - prvý zápas 1:3, do šestnásťfinále postúpil TRB Danoi AEL Limassol
69 min, rozhodovali: Sek (Poľ.) a Stoica (Rum.).