NHL: Tatar si pripísal prvú asistenciu v novej sezóne, Vancouver vyhral po nájazdoch

16.10.2021 07:39

Slovenský hokejista Tomáš Tatar si pripísal prvú asistenciu v novom ročníku NHL. Prispel ňou k víťazstvu New Jersey nad Chicagom 4:3 po predĺžení. V 47. minúte asistoval pri treťom góle Devils, ďalší dvaja Slováci v domácom drese Christián Jaroš ani Marián Studenič nebodovali.

Vancouver zvíťazil na ľade Philadelphie 5:4 po samostatných nájazdoch, slovenský brankár Jaroslav Halák kryl na striedačke hostí chrbát Thatcherovi Demkovi, ktorý chytil 31 z 35 striel súpera. Minnesota uspela na ľade Anaheimu 2:1, rozhodujúci gól strelil iba osem sekúnd pred koncom riadneho hracieho času Marcus Foligno.