Všetko o prípravách na cestu do zahraničia už tento piatok na TA3

Všetko o prípravách na cestu do zahraničia už tento piatok na TA3
Zdroj foto: TA3
Uvoľňovanie protipandemických opatrení umožňuje Slovákom tráviť leto v zahraničí. Tento rok sa však na dovolenku alebo služobnú cestu musia pripraviť viac ako tomu bolo po minulé roky. Slovensko začalo vydávať na dovolenku tzv. zelený Covid pass Európskej únie. Ten má uľahčiť cestovanie v letnej sezóne. Dostanú ho však len tie osoby, ktoré boli zaočkované.

Rýchlo, overene, naživo

TA3 má už 20 rokov nezastupiteľné miesto na slovenskom mediálnom trhu ako jediná spravodajská televízia. Patrí medzi najdôveryhodnejšie mediálne značky, čo opakovane potvrdzujú prieskumy britského Inštitútu Reuters pre výskum žurnalistiky na Oxfordskej univerzite. Televíziu TA3 si podľa peoplemetrového merania zapne denne viac ako 1 mil. divákov.

Čo čaká tých, ktorí nie sú zaočkovaní? Ako sa mení cestovateľský semafor a na čo všetko sa pripraviť pred odletom alebo odchodom na dovolenku do zahraničia? Čo vás čaká, keď sa vrátite z krajiny, ktorá je na cestovateľskom semafore čierna? Viac sa dozviete už tento piatok na TA3.

V štúdiu privítame Martina Pavelku, epidemiológa Inštitútu zdravotných analýz MZ SR, o pravidlách vycestovania do Talianska nám viac povie veľvyslankyňa SR v Ríme Karla Wusterová. K téme sa vyjadrí aj zástupca Prezídia Policajného zboru a ďalší odborníci.

Priestor dostanú aj diváci prostredníctvom svojich otázok, ktoré môžu posielať do piatka 2. 7. 2021 na mailovú adresu pytajsa@ta3.com.

Sledujte TA3 v piatok 2. júla 2021 od 8.30

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá