NHL: Dallas so Sekerom vybojoval výhru, rozhodli nájazdy

15.3.2021 07:45

Hokejisti Dallasu Stars zvíťazili v zámorskej NHL na ľade Columbusu Blue Jackets 2:1 po predĺžení a nájazdoch. Rozhodujúci premenil ruský útočník Alexander Radulov. Slovenský obranca v drese hostí Andrej Sekera strávil na ľade 14:24 minúty a do štatistík si pripísal jednu strelu na bránku, jeden "hit" a jednu zblokovanú strelu.

V nočných zápasoch si predĺžili víťazné série lídri Centrálnej a Východnej divízie. Carolina vyhrala v Detroite 2:1 a zaznamenala ôsmy triumf za sebou, o jeden viac majú na konte hráči New York Islanders, ktorí zdolali New Jersey 3:2 po predĺžení a nájazdoch.

Hokejisti Minnesoty Wild zvíťazili nad Arizonou Coyotes 4:1. Domáci rozhodli o svojom triumfe tromi gólmi v záverečnej tretine.

Minnesota - Arizona 4:1

Detroit - Carolina 1:2

New Jersey - NY Islanders 2:3 pp a sn

Columbus - Dallas 1:2 pp a sn

Colorado - Los Angeles 4:1

Ottawa - Toronto 4:3