NHL: Chára strieľal, brankára ohrozil aj Pánik. Washington nebodoval

15.2.2021 07:20

Hokejisti Washingtonu natiahli sériu prehier v zámorskej NHL na štyri zápasy. Na ľade Pittsburghu sa síce v 6. minúte ujali vedenia zásluhou gólu navrátilca do zostavy Jevgenija Kuznecova, napokon však z Pennsylvánie odišli s prehrou 3:6.

V drese zdolaných Capitals odohral obranca Zdeno Chára vyše štrnásť minút, pripísal si dve strely na bránku a dve mínusky. Jeho krajan Richard Pánik strávil na ľade takmer jedenásť minút, počas ktorých stihol dvakrát ohroziť súperovho brankára.

Vegas si poradilo s Coloradom 1:0, jediný gól stretnutia vsietil Max Pacioretty. Okrem neho sa pod triumf Golden Knights najvýraznejšie podpísal brankár Marc-Andre Fleury, ktorý zlikvidoval všetkých 30 striel hráčov Colorada.