Do štvrťfinále Slovnaft Cupu aj Senica a Ružomberok

Aktualizované:
Do štvrťfinále Slovnaft Cupu aj Senica a Ružomberok
Zdroj foto: SITA
Kluby FK Senica a MFK Ružomberok sa v stredu pridali k ostatných šiestim corgoňligovým tímom, ktoré sa predstavia vo štvrťfinále slovenskej pohárovej futbalovej klubovej súťaže s názvom Slovnaft Cup 2012/2013.

Seničania pohodlne zvládli svoj duel na trávniku treťoligového Domina Bratislava, keď zvíťazili 4:0. Dramatický druhý stredajší duel 3. kola medzi domácim Prešovom a Ružomberkom priniesol penaltovú drámu, po výsledku 1:1 v riadnom hracom čase rozhodol o postupe Liptákov z "bieleho bodu" Martin Nagy.

Účasť medzi najlepšou osmičkou si už v utorok vybojovali tímy MŠK Žilina, ŠK Slovan Bratislava, FC Spartak Trnava, FK Dukla Banská Bystrica, MFK Košice a Spartak Myjava.

Štvrťfinále, ktoré sa hrá už na dve stretnutia (pohárový systém doma - vonku, pozn.), je na programe v termínoch 23. - 24. 10. (prvé zápasy), resp. 6. - 7. 11. (odvety), semifinále sa uskutoční už na jar budúceho roka v dňoch 9. 4. (prvé duely), resp. 16. 4. (odvety). Finále Slovnaft Cupu bude 1. mája 2013 v dosiaľ neurčenom dejisku. 

Súhrn výsledkov stredajších stretnutí 3. kola slovenskej pohárovej futbalovej klubovej súťaže s názvom Slovnaft Cup 2012/2013 (hralo sa na jeden zápas):

1. FC Tatran Prešov - MFK Ružomberok 1:1 (0:0), na strely zo značky pok. kopu 3:4, do štvrťfinále Slovnaft Cupu postúpil Ružomberok 
Góly: 83. M. Marcin - 86. Mukendi, rozhodujúci pok. kop premenil M. Nagy, rozhodoval: Jaška, 1140 divákov 

LP Domino Bratislava (III. liga) - FK Senica 0:4 (0:3), do štvrťfinále Slovnaft Cupu postúpila Senica 
Góly: 2. Jaroslav Diviš, 15. Križko, 30. M. Frýdek ml., 89. T. Kóňa, rozhodoval: Prešinský, 500 divákov

Video nie je možné zobraziť pre zmenu poskytovateľa videoobsahu.

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá