Minister poďakoval policajtom. Ocenil, že sa nedali vyprovokovať

Minister poďakoval policajtom. Ocenil, že sa nedali vyprovokovať
Zdroj foto: SITA/Jana Birošová
Minister vnútra Roman Mikulec vyjadril policajtom po protestoch vďaku, ale aj uznanie a obdiv. Ocenil, že sa nedali vyprovokovať osobami, ktoré "chceli dnešný sviatok zneužiť na vyvolanie konfliktov" a "zabudli na jedno - ponúknuť riešenie". Uviedol to na sociálnej sieti.

"Strávil som niekoľko hodín na operačnom centre Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave. Videl som profesionalitu, zodpovednosť a chladné hlavy. Priamo tam a samozrejme, v teréne," skonštatoval Mikulec.

Hoci mnohí podľa neho nechceli, aby mala spomienka na 17. november 1989 takúto pachuť, na konci dňa má aj tak dobrý pocit, pretože cíti hrdosť na bezpečnostné zložky.

Tisícky ľudí vyšli v utorok do ulíc protestovať proti vláde Igora Matoviča a opatreniam prijatým pre pandémiu nového koronavírusu, a to napriek platnému núdzovému stavu a zákazu zhromažďovania sa. Protesty sa v Bratislave konali na viacerých miestach, napríklad na Hodžovom námestí, pred Úradom vlády či budovou parlamentu. Protestovalo sa aj v ďalších mestách.

Najnovšie k téme: KORONAVÍRUS

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá