Najzaujímavejšie fotografie týždňa

Aktualizované:
Najzaujímavejšie fotografie týždňa
Zdroj foto: SITA
Výber agentúrnych fotografií z uplynulých siedmich dní.

1. Palestínčania si užívajú atrakcie v zábavnom parku. V meste Jenin prebehli oslavy jedného z najdôležitejších moslimských sviatkov Eid al-Fitr. (AP Photo/Mohammed Ballas)

2. Sviatok oslavovali aj afganskí chlapci v utečeneckom tábore pri pakistanskom Islamabáde. (AP Photo/Nathalie Bardou)

3. Veľké horúčavy trápia aj Čínu. V krajine so stámiliónmi obyvateľov je však niekedy problém užiť si osvieženie v bazéne. (AP Photo)

4. V Ekvádore vyčíňa sopka Tungurahua. (AP Photo/Dolores Ochoa)

5. Hasiči v Španielsku už týždne bojujú s rozsiahlymi požiarmi. Fotografia zachytáva jedného z nich v Tabuyo del Monte na severe krajiny. (AP Photo/Pedro Armestre)

6. Premiér Fico a reprezentant v plávaní Viktor Kemény počas prijatia paralympionikov, ktorí budú reprezentovať Slovensko na hrách v Londýne. Foto: SITA/Jozef Jakubčo

7. Argentínčan Sebastian Matias Bianchi a Japonka Yuka Sato v rytme tanga. V Buenos Aires sa uskutočnili majstrovstvá sveta tomto druhu tanca. (AP Photo/Natacha Pisarenko)

8. V Bratislave sa začala výstava Human Body, ktorá ponúka návštevníkom cestu po ľudskom tele cez kostrový systém, svalstvo, reprodukčné orgány či krvný obeh. Foto: SITA/Jozef Jakubčo

9. Víťazné gesto? Anders Behring Breivik po verdikte, ktorý ho poslal do väzenia na 21 rokov.  Masový vrah bol spokojný, išlo mu o to, aby súd uznal jeho príčetnosť. (AP Photo/Heiko Junge / NTB scanpix, Pool)

10. Sila prírody sa opäť naplno ukázala. Tajwanom sa prehnal tajfún Tembin a zo zasiahnutého pobrežia museli evakuovať stovky ľudí.. (AP Photo/Wally Santana)

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá