Miami vedie nad Oklahomou už 3:1, LeBron James nedohral

20.6.2012 07:18

Basketbalisti Miami Heat nezaváhali ani vo štvrtom finálovom zápase zámorskej NBA a po víťazstve nad Oklahoma City Thunder v noci na stredu 104:98 už vedú 3:1 na zápasy. V piatom zápase v noci zo štvrtka na piatok, ktorý budú hrať znova na svojej palubovke, tak už budú môcť definitívne rozhodnúť finále vo svoj prospech.

Domácich znova ťahal strelec LeBron James, ktorý zaznamenal 26 bodov. V záverečnej štvrtine sa však zranil na ľavej nohe a hoci ešte tri minúty pred koncom dal trojku, zápas nedohral. Zdatne mu sekundovali Dwyane Wade a Mario Chalmers, ktorí zaznamenali po 25 bodov. V tíme hostí strelecky zažiaril Russell Westbrook so 43 bodmi, Kevin Durant pridal 28.