Lille remizovalo so Sochaux 2:2

TA3
18.9.2011 20:00

Nevydarený zápas Ligy majstrov s CSKA Moskva plánoval obhajca francúzskeho titulu vo futbalovej Ligue 1 Lille odčiniť proti Sochaux v 6. kole domácej súťaže.

Rovnako ako s ruským celkom remizoval 2:2. Domáci boli v prvom polčase lepším tímom, no z viacero šancí, ktoré mali k dispozícii nepremenili ani jednu. Všetky štyri góly padli až po prestávke, pričom za hostí skórovali striedajúci hráči. Hneď po zmene strán sa presadil stredopoliar OSC Benoit Pedretti. Krátko potom, odišiel predčasne z ihriska jeho spoluhráč Mathieu Debuchy, ktorý pri zákroku na Carlaa zlomil Brazílčanovi nohu. Domácim hra o desiatich veľmi nesvedčala, čo bola šanca pre Sochaux. Jeho hráči pekne zakombinovali v 70. minúte, z čoho vyťažil nikým nekrytý Cédric Bakambu a vyrovnal. Lille dostalo ešte jednu šancu a to štvrťhodinu pred koncom, keď Belgičan eden Hazard premenil pokutový kop. Body sa však delili. V úplnom závere sa podarilo vyrovnať na 2:2 Sloanopvi Privatovi, ktorý bol na ihrisku len 5 minút.