Tipsport liga: Úvodné kolo pokračovalo na dvoch štadiónoch, séria začala napínavo

TA3
18.3.2018 23:43

Na dvoch zimných štadiónoch pokračovalo úvodné kolo play-off hokejovej Tipsport ligy. Séria medzi Trenčínom a Popradom odštartovala napínavým súbojom, v ktorom rozhodol o výhre Dukly gól v poslednej minúte. Aj druhý zápas bol vyrovnaný, no domáci boli opäť predsa len o niečo lepší.

Domáci začali zostra a vytvorili si niekoľko nebezpečných šancí, no Radivojevič, ani Sojčík neskórovali. V 12-tej minúte to na seba zobral Gašparovič, ktorý strielal spoza hráča a prekvapil Ivanova v bráne, vďaka čomu Dukla vyhrala prvú tretinu 1:0.

V baráži o Tipsport ligu je po dvoch kolách stopercentný Liptovský Mikuláš. Doma zdolal Detvu 5:3 a so šiestimi bodmi je na čele tabuľky.