Podnikateľ roka 2020 je už známy. Víťazom sa stal spolumajiteľ kníhkupectva Michal Meško. Odovzdávanie cien každoročne sprevádzajú fanfáry a veľké publikum. Pandémia koronavírusu to tento rok neumožnila. Podujatie sa napriek tomu konalo, aj keď za netradičných podmienok.


Viac
k Téme
EY Svetový podnikateľ roka 2020
EY Svetový podnikateľ 2020 bol aj tento rok výnimočný. Ako prebiehal slávnostný ceremoniál v Monte Carle počas pandémie, aké príbehy v ňom dominovali a čo táto svetová súťaž priniesla víťazovi titulu EY podnikateľ roka 2019 Slovenskej republiky? V relácii sme o tom hovorili s našimi hosťami partnerom a lídrom oddelenia daňového poradenstva v EY Mariánom Bížom a držiteľom titulu EY Podnikateľ roka 2019 a zakladateľom spoločnosti MTS Jurajom Habovštiakom.
na stránke ta3.com
Vážení diskutujúci!
Teší nás váš záujem vyjadrovať svoj názor a diskutovať pod príspevkami, ktoré sú uverejnené na našej webovej stránke. Je v našom záujme, aby komunita našich čitateľov komunikovala na vecnej, demokratickej a ľudsky akceptovateľnej úrovni, preto sme sa rozhodli vymedziť pravidlá, v rámci ktorých by podľa nás mala prebiehať debata pod článkami. Veríme, že diskusiu neochudobnia, naopak, pomôžu k jej vecnejšej rovine.
Keďže sa na našej webstránke nachádzajú tisícky článkov a nie je v našich možnostiach neustále ich monitorovať, budeme radi, ak nám v tom pomôžete. Hneď vedľa tohoto Kódexu pribudla možnosť nahlasovať nevhodné príspevky.
Za nevhodné považujeme príspevky:
Ďakujeme za pochopenie.
Tím TA3