Koronakríza výrazne zasiahla fungovanie firiem. Mnohé hovoria o ohrození prevádzok, ale aj o personálnych výpadkoch. Jedným z riešení môže byť automatizácia výroby. Práve o tom nám viac povedali manažér pre logistiku Joerg Rosenland a manažér logistických systémov Marián Jančík.


Viac
k Téme
Otvorené bankovníctvo má potenciál zmeniť budúcnosť spravovania financií, zvýšiť konkurenciu na finančnom trhu či vylepšiť skúsenosť klienta s bankou. Čo to otvorené bankovníctvo vlastne je? Stane sa novým trendom? Čo môže priniesť klientom? Odpovedal Erik Tóth, vedúci tímu Open Banking v Tatra banke.
TOP videá
na stránke ta3.com
Vážení diskutujúci!
Teší nás váš záujem vyjadrovať svoj názor a diskutovať pod príspevkami, ktoré sú uverejnené na našej webovej stránke. Je v našom záujme, aby komunita našich čitateľov komunikovala na vecnej, demokratickej a ľudsky akceptovateľnej úrovni, preto sme sa rozhodli vymedziť pravidlá, v rámci ktorých by podľa nás mala prebiehať debata pod článkami. Veríme, že diskusiu neochudobnia, naopak, pomôžu k jej vecnejšej rovine.
Keďže sa na našej webstránke nachádzajú tisícky článkov a nie je v našich možnostiach neustále ich monitorovať, budeme radi, ak nám v tom pomôžete. Hneď vedľa tohoto Kódexu pribudla možnosť nahlasovať nevhodné príspevky.
Za nevhodné považujeme príspevky:
Ďakujeme za pochopenie.
Tím TA3