Prišiel čas sa vrátiť do Švédska

Prišiel čas sa vrátiť do Švédska

22.8.2018 14:25 | PR | zdroj foto: PR

V Štokholme sa v prvý septembrový týždeň uskutoční Scandinavian Gaming Show, ktorá je určená všetkým tým, ktorí sa chcú dozvedieť viac o situácii v škandinávskom regióne.

Prišiel čas sa vrátiť do Švédska
  • Zdieľať

V Štokholme sa v prvý septembrový týždeň uskutoční Scandinavian Gaming Show, ktorá je určená všetkým tým, ktorí sa chcú dozvedieť viac o situácii v škandinávskom regióne.

Švédsky Štokholm sa počas piateho až šiesteho septembra tohto roku stane dejiskom Scandinavian Gaming Show (SGS), udalosti organizovanej spoločnosťou Eventus International. Dvojdňová gamingová udalosť privíta delegátov zo všetkých sektorov a disciplín zábavného priemyslu a to nielen z oblasti Škandinávie, ale aj z ostatných európskych krajín. Medzi avizovanými vystavovateľmi sa vynímajú spoločnosti ako Microgaming a BetConstruct.

Microgaming patrí medzi priekopníkov v oblasti kasínovej hry – v roku 1994 vyvinul vôbec prvý online kasínový softvér a o desať rokov na to získal ďalší primát, keď prišiel s prvým softvérom pre mobilné kasína. O hrách, ktoré Microgaming produkuje platí, že ponúkajú tie najväčšie progresívne jackpoty a v rámci nich sa do dnešného dňa vyplatilo na výhrach až €880 miliónov. Hry od Microgamingu si hráči môžu vyskúšať v stovkách kasín a iných miestností.

Kým Microgaming je známy predovšetkým ako tvorca online kasínových hier (ako môžu byť kartové hry online zadarmo), BetConstruct je spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom produktov pre kamenné kasína. To zahrňuje oblasti ako úschovu dát, virtuálnu realitu, fantasy športy, sociálne platformy a iné. Práve tieto dve spoločnosti budú na chystanej gamingovej šou plniť funkciu nielen vystavovateľov, ale sú aj jej hlavnými sponzormi.

Mnohí delegáti navštívia SGS predovšetkým kvôli jeho bohatému a obsiahlemu programu. V rámci seminárnej časti sa hostia dozvedia novinky v rámci právnych úprav, nových trendov a predovšetkým získajú možnosť stretnúť sa a porozprávať z očí do očí s tými, ktorí určujú trendy. Medzi potvrdenými účastníkmi konferencie nájdeme viacero prezidentov, riaditeľov, výkonných šéfov či vlastníkov, plus právnikov so znalosťami práva z oblasti zábavného priemyslu.

O tom, že Scandinavian Gaming Show nebude len tak malou bezvýznamnou udalosťou vypovedá fakt, že už v tejto chvíli je známych 27 spíkrov a toto číslo nemusí byť ani zďaleka konečné. Počas dvoch dní získajú delegáti seminárnej časti všetky podstatné informácie vzťahujúce sa ku takzvanému škandinávskemu regiónu, čo docenia tí, ktorí tu už pôsobia, ako aj tí, ktorí ešte len uvažujú nad vstupom na regionálny trh.

Prvý i druhý deň budú rozdelené do dvoch častí. V prvej časti prvého dňa sa bude hovoriť o chystanej re-regulácií vo Švédsku a o tom, ako sa presadiť na zregulovanom trhu. V druhej časti sa bude hovoriť o technológiách a inováciách ako sú blockchain, re-imaginácia a Daily Fantasy športy e-športy a to ako tieto dva moderné a populárne fenomény vplývajú na oblasť športového tipovania. Zaujímavé témy sú pripravené aj pre druhý deň.

V jeho prvej časti sa bude hovoriť o marketingu a operáciách, pričom rozoberať sa budú otázky ako platobné metódy, diverzita alebo adaptabilita na zmenené užívateľské správanie. V poslednej časti sa bude hovoriť o stratégií – čo zahrňuje témy ako biometrika, umelá inteligencia či boj proti podvodom na poli športového tipovania. Záverečnou bodkou bude diskusia za okrúhlym stolom, ktorá zavŕši seminárnu a konferenčnú časť.

Scandinavian Gaming Show bude ďalšou veľkou a významnou gamingovou konferenciou, ktorá sa v septembri uskutoční. V rumunskej Bukurešti sa od 3 .- 5. septembra bude konať Entertainment Arena Expo, ktorý je na rozdiel od štokholmského eventu viac všeobecný. Dá sa však očakávať, že veľké spoločnosti budú mať svojich zástupcov na oboch veľkých udalostiach.

TOP videá