Argentínski futbalisti remizovali, Messi nepremenil jedenástku

TA3 SITA
16.6.2018 17:37

Favorizovaná Argentína iba remizovala s Islandom 1:1 v D-skupine na futbalových majstrovstvách sveta v Rusku.

Skóre zápasu otvoril v 19. min Sergio Agüero, bod pre Island zabezpečil o štyri minúty neskôr Alfred Finnbogason. Lionel Messi v druhom polčase nepremenil pokutový kop.

D-skupina (Moskva/ Otkrytie Arena):

Argentína - Island 1:1 (1:1)
Góly: 19. Agüero - 23. Finnbogason, bez kariet, rozhodoval: Marciniak (Poľ.), 44 190 divákov

Argentína: Caballero - Salvio, Otamendi, Rojo, Tagliafico - Mascherano, Biglia (54. Banega) - Meza (84. Higuaín), Messi, Di María (75. Pavón) - Agüero

Island: Halldórsson - Sävarsson, Árnason, R. Sigurdsson, Magnússon - Gudmundsson (63. Gíslason), Gunnarsson (76. Skulason), G. Sigurdsson, Hallfredsson, Bjarnason - Finnbogason (89. Sigurdarson)