Fortuna liga: Trnava zdolala Nitru na trenčianskom trávniku

TA3 SITA
5.12.2017 19:15

Trnava zdolala Nitru 1:0 v utorňajšom dohrávanom stretnutí 18. kola futbalovej Fortuna ligy. Zápas sa pôvodne mal konať v nedeľu 3. decembra v Nitre, ale pre nespôsobilý terén ho preložili na umelú trávu do Trenčína.

V chladnom počasí videli diváci málo šancí. Až v druhej minúte druhého polčasu sa po rohovom kope dostal k lopte nitriansky stredopoliar Jaroslav Machovec a jeho strela skončila na žrdi. Trnava mala prvú výraznú možnosť až v 62. min, keď unikol nitrianskej obrane Čanturišvili, ale jeho strelu z uhla brankár Lukáš Hroššo pokryl. O troch bodoch pre Spartak rozhodol dve minúty pred koncom Anton Sloboda po prihrávke od striedajúceho Tomáša Briganta