Slovenskí mladíci zažili ďalší debakel, Nitra im naložila sedem gólov

21.11.2017 20:45

Slovenská dvadsiatka utrpela v Tipsport Lige ďalší debakel. Na domácom ľade dostali naši mladíci od Nitry nádielku siedmich gólov.

Favorizovaní hostia otvorili skóre v presilovke v 13. minúte po chladnokrvnom zakončení Kutálka. V závere prvej tretiny mohol vyrovnať Smolka, ale jeho dorážka do siete cestu nenašla. Hneď na začiatku druhej tretiny sa opäť strelecky presadil Kutálek tvrdou strelou po vysunutí od Šišku, ktorý získal puk na modrej čiare.

Hostia ešte do prestávky v závere strelili dva góly, najprv Csányi po vyšachovaní mladej obrany zasunul do odkrytej brány a potom Kutálek zavŕšil hetrik v presilovke, jeho zásah od korčúľ odobril videorozhodca. V tretej tretine na 5:0 zvýšil Paulovič, ktorý už prekonal nového muža v bránke dvadsiatky Kostelného. Nitrapridala šiesty gól v 52. minúte, presadil sa Mikúš, ktorý ťažil z dobrého pressingu Pauloviča. Vysokú výhru Nitry 7:0 na piešťanskom ľade definitívne stanovil v posledných sekundách Csányi.