Víchrica z Liptova

Víchrica z Liptova

6.11.2017 14:24 | PR

Petra Vlhová. Má skvelé výsledky, výborné vyhliadky a už aj vlastný časopis.

Víchrica z Liptova
  • Zdieľať

Petra Vlhová. Má skvelé výsledky, výborné vyhliadky a už aj vlastný časopis.

Slovenská lyžiarska hviezda a jej unikátne rýchly prienik do absolútnej svetovej špičky sa stal inšpiráciou pre vytvorenie lifestylového 100-stranového magazínu, ktorý odhaľuje jej súkromný i športový vesmír. O tom, čo a kto stojí za zrodením veľkého talentu slovenského športu, hovorí pilotný článok „Víchrica z Liptova“ a dopĺňajú ho veľké rozhovory s jej najbližšími - otcom Igorom, mamou Zuzanou, bratom Borisom a talianskym trénerom Liviom Magonim.

Magazín približuje aj, ako vyzerá Petrina príprava na lyžovačku, predstavuje jej túžby, sny i športové idoly (Hermann Meier, Veronika Zuzulová), prináša fakty o zimnej olympiáde v Pjongčangu 2018, nechýbajú ani zaujímavé články o osobnostiach minulých zimných olympiád či o „exotoch“ na lyžiarskych svahoch.

Magazín „Petra“ venuje veľký priestor aj seriálu pretekov o Svetový pohár, pričom predstavuje jeho historicky najúspešnejších držiteľov Krištáľového glóbusu. A fanúšikovia Petry Vlhovej určite ocenia, že v magazíne nájdu jej veľkú podpisovú kartu i kalendár pretekov tohtoročnej zimnej sezóny.

TOP videá