Brány festivalu Rock Pod Kameňom sa otvoria už vo štvrtok

4.8.2015 15:41 | zdroj: PR
Brány festivalu Rock Pod Kameňom sa otvoria už vo štvrtok
  • Zdieľať

Najočakávanejšia oslava Rocku sa blíži. Vo štvrtok 6.8.2015 sa mesto Snina premení na raj pre rockerov a priaznivcov príbuzných žánrov. Návštevníci sa môžu tešiť na zaujímavý program.

Festival otvoria slovenské kapely Horkýže slíže, Iné Kafe, Stepaside, S.P.L.N, BIJJOUTERRIER, či českí DYMYTRY. Piatkový program pokračuje vystúpeniami skupiny ARAKAIN & LUCIE BÍLÁ, či CITRON & TANJA. Okolo polnoci sa predvedie rakúska skupina RUSSKAJA. Svoje najväčšie hity zaspieva ajMaťo Ďurinda s TUBLATANKOU. Predstavia sa aj ďalší zaujímaví interpreti ako Borra, My Way, The Now, Caliber X, Within Silence a The Paranoid.

Návštevníci festivalu si prídu na svoje aj v sobotu. Svoje umenie predvedú headlineri podujatia skupinaGOTTHARD zo Švajčiarska a GAMMA RAY z Nemecka. Tóny tvrdej muziky budú pokračovať v podaníMahagon, Sabot-Age, Rust2Dust, Ravenciaw, Tristana, či Karpina. O zábavu sa určite postarajú aj českí chlapci z WALDA GANG, ktorí nakrútili vtipnú videopozvánku.

Okrem trojdňovej dávky tvrdej muziky si návštevníci festivalu prídu na svoje aj v čase, keď basové gitary na pár hodín v priebehu dňa utíchnu. Podujatie sa totiž koná v areáli Sninských rybníkov a tak sa v očakávanom horúcom počasí môžu schladiť na prírodnom kúpalisku a načerpať tak ďalšie sily na večerný program.

Vstupenky na podujatie sú dostupné v sieti Ticketportal.