Elektromobily víťazia. V skladoch

20.4.2015 12:45 | zdroj: PR
Elektromobily víťazia. V skladoch
  • Zdieľať

Spoločnosť Jungheinrich ponúka elektrické vozíky, kde sa batéria mení rovnako jednoducho ako pri akumulačnej vŕtačke. Zvládne to každý a už po pár okamihoch môže byť vo vozíku zapojená náhradná batéria a vozík späť v prevádzke.

Otázka, či majú elektromobily budúcnosť, je už zodpovedaná. V skladoch jasne vyhrávajú elektricky poháňané vozíky Jungheinrinch. Nielen nad spaľovacími verziami, ale aj nad konkurenciou.

Elektrické vozíky sa vyrábajú už desaťročia, ale doteraz nebolo nikdy také jednoduché vybrať si medzi elektrickou a spaľovacou verziou. Nielen že elektrická je ekologickejšia pre prírodu i pre ľudí, ktorí s nimi v skladoch pracujú. Je aj oveľa efektívnejšia ako tá so spaľovacím motorom. Prevádzka aj údržba je jednoduchšia a lacnejšia, čo šetrí majiteľom skladov čas i peniaze.

V minulosti bol s elektrickými vozíkmi problém s výdržou batérie pri viaczmenných prevádzkach. To už neplatí. Spoločnosť Jungheinrich teraz ponúka celý rad svojich elektrických vozíkov na dve zmeny bez toho, aby ich bolo treba priebežne dobíjať či meniť batériu. Firma to garantuje a v prípade, ak by batéria nevydržala dve zmeny, postará sa o bezplatnú dodávku druhej.

A existuje aj druhá možnosť, ako garantovať to, aby bol vozík stále pripravený. Ak sa na elektrickom vozíku v minulosti vybila batéria, jej výmena bola komplikovaná a šoféri museli čakať, kým sa znova dobije. Alebo firma musela investovať do záložných vozíkov, čo bolo finančne neefektívne.

Rýchla výmena batérií je jednou z noviniek, ktoré dokážu zásadným spôsobom zmeniť fungovanie na trhu. Spoločnosť Jungheinrich ponúka elektrické vozíky, kde sa batéria mení rovnako jednoducho ako pri akumulačnej vŕtačke. Zvládne to každý a už po pár okamihoch môže byť vo vozíku zapojená náhradná batéria a vozík späť v prevádzke.

Stále však nie je jedno, aký elektrický vozík si klient vyberie. Ak sa rozhodne pre Jungheinrich, má garanciu najefektívnejšieho zariadenia na trhu. Napríklad vozík Jungheinrich EFG 430 je podľa oficiálnych údajov najefektívnejší vozík vo svojej triede, ktorý má nižšiu spotrebu ako všetci štyria jeho hlavní konkurenti.

www.jungheinrich.sk

TOP videá