Komunálne voľby: Výsledky z krajských a okresných miest

16.11.2014 09:12 | zdroj: TA3 ŠÚ SR | zdroj foto: TASR/Milan Drozd
Komunálne voľby: Výsledky z krajských a okresných miest

Článok bol aktualizovaný:

  • Zdieľať

Pozrite si priebežné výsledky obecných volieb za obce, ktoré doručili zápisnicu o výsledku volieb

Bánovce nad Bebravou: účasť 42,01 %, víťaz: Marián Chovanec, s podporou: NEKA

Banská Bystrica: účasť 32,55 %, víťaz: Ján Nosko, s podporou: NEKA

Banská Štiavnica: účasť 45,08 %, víťaz: Nadežda Babiaková, s podporou: SMER-SD, SNS, SMS

Bardejov: účasť 42,00 %, víťaz: Boris Hanuščak, s podporou: SMER-SD

Bratislava: účasť 33,79 %, víťaz: Ivo Nesrovnal, s podporou: NEKA

Brezno: účasť 45,31%, víťaz: Tomáš Abel, s podporou: NEKA

Bytča: účasť 47,41 %, víťaz: Miroslav Minárčik, s podporou: SMER-SD

Čadca: účasť 41,04 %, víťaz: Milan Gura, s podporou: SMER-SD, KDH, SNS, SIEŤ, NOVA, SaS, SDKÚ-DS, KDS

Detva: účasť 42,69 %, víťaz: Ján Šufliarský, s podporou: NEKA

Dolný Kubín: účasť 37,80%, víťaz: Roman Matejov, s podporou: NEKA

Dunajská Streda: účasť 38,18% víťaz: Zoltán Hájos, s podporou: SMK-MKP

Galanta: účasť 39,65 %, víťaz: Peter Paška, s pdoporou: NEKA

Gelnica: účasť 52,55 %, víťaz: Dušan Tomaško, s podporou: NEKA

Hlohovec: účasť 40,96 %, víťaz: Miroslav Kollár, s podporou: NEKA

Humenné: účasť 42,34 %, víťaz: Jana Vaľová, s podporou: SMER-SD, SZ, SNS, NÁŠ KRAJ, SMS, Robíme to pre deti - SF, HZD, KSS, SDS

Ilava: účasť 52,13 %, víťaz: Štefan Daško, s podporou: NEKA

Kežmarok: účasť 44,43 %, víťaz: Ján Ferenčák, spodporou: SMER-SD, KDH, SNS

Komárno: účasť 34,60 %, víťaz: László Stubendek, s podporou: NEKA

Košice: účasť 34,45 % víťaz: Richard Raši, s podporou: Smer-SD

Krupina: účasť 52,43 % víťaz: Radoslav Vazan, s podporou: Smer-SD

Kysucké Nové Mesto: účasť 43,15%, víťaz: Ján Hartel, s pdoporou: NEKA

Levice: účasť 30,83 %, víťaz: Štefan Mišák, s podporou: SMER-SD, SNS, SZ

Levoča: účasť 42,63 %, víťaz: Milan Majerský, s podporou: KDH, SDKÚ-DS, OKS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDS

Liptovský Mikuláš: účasť 41,39 %, víťaz: Ján Blcháč, s podporou: SMER-SD, SNS, SDS, SZ

Lučenec: účasť 35,40 %, víťaz: Alexandra Pivková, s podporou: NEKA

Malacky: účasť 34,09 %, víťaz: Juraj Říha, s podporou: NEKA

Martin: účasť 39,03 %, víťaz: Andrej Hrnčiar, s podporou: SIEŤ

Medzilaborce: účasť 51,65 %, víťaz: Vladislav Višňovský, s podporou: SMER-SD

Michalovce: účasť 32,33 %, víťaz: Viliam Zahorčák, s podporou: SMER-SD, KDH

Myjava: účasť 33,40 %, víťaz: Pavel Halabrín, s podporou: NEKA

Námestovo: účať 52,24 víťaz: Ján Kadera, s podporou: SMER-SD, SNS

Nitra: účasť 26,49 %, víťaz: Jozef Dvonč, s podporou: SMER-SD, KDH, SNS

Nové Mesto nad Váhom: účasť 36,67 %, víťaz: Jozef Trstenský, s podporou: SMER-SD

Nové Zámky: účasť 40,16 %, víťaz: Otokar Klein, s podporou: NEKA

Partizánske: účasť 37,76 %, víťaz: Jozef Božik, s podporou: NEKA

Pezinok: účasť 40,78 %, víťaz: Oliver Solga, s podporou: SDKÚ-DS, OKS, SaS, NOVA

Piešťany: účasť 36,44 %, víťaz: Miloš Tamajka, s podporou: NEKA

Poltár: účasť 53,92 %, víťaz: Pavel Gavalec, s podporou: SMER-SD, SNS, KSS, SDKÚ-DS, NOVA

Poprad: účasť 35,55 %, víťaz: Jozef Švagerko, s podporou: KDH, OĽaNO, SDKÚ-DS, SaS, SNS

Považská Bystrica: účasť 33,02 %, víťaz: Karol Janas, s podporou: SMER-SD, KDH, SDKÚ-DS

Prešov: účasť 36,98 %, víťaz: Andrea Turčanová, s podporou: KDH, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, MOST - HÍD, NOVA, OKS

Prievidza: účasť 34,33 %, víťaz: Katarína Macháčková, s podporou: SIEŤ

Púchov: účasť 44,50 %, víťaz: Rastislav Henek, s podporou: NEKA

Revúca: účasť 39,84 %, víťaz: Eva Cireňová, s podporou: SMER-SD, SNS, KDH

Rimavská Sobota: účasť 37,69 %, víťaz: Jozef Šimko, s podporou: NEKA

Rožňava: účasť 30,60 %, víťaz: Pavol Burdiga, s podporou: MOST - HÍD

Ružomberok: účasť 47,15, víťaz: Igor Čombor, s podporou: NEKA

Sabinov: účasť 37,99 %,víťaz: Peter Molčan, s podporou: SMER-SD, SNS, KDH

Senec: účasť 44,09 %, víťaz: Karol Kvál, s podporou: NEKA

Senica: účasť 33,90 %, víťaz: Branislav Grimm, s podporou: NEKA

Skalica: účasť 37,79 %, víťaz: Ľudovít Barát, s podporou: NEKA

Snina: účasť 42,88 %, víťaz: Štefan Milovčík, s podporou: NEKA

Sobrance: účasť 66,07 %, víťaz: Pavol Džurina, s podporou: NEKA

Spišská Nová Ves: účasť 38,32 %, víťaz: Ján Volný, s podporou: SMER-SD

Stará Ľubovňa: účasť 47,27 %, víťaz: Ľuboš Tomko, s podporou: NEKA

Stropkov: účasť 48,67 %, víťaz: Ondrej Brendza, s podporou: NEKA

Svidník: účasť 48,32 %, víťaz: Ján Holodňák, s podporou: NEKA

Šaľa: účasť 35,92 %, víťaz: Jozef Belický, s podporou: NEKA

Topoľčany: účasť 33,14 %, víťaz: Peter Baláž, s podporou: SMER-SD, SZ

Trebišov: účasť 46,90 %, víťaz: Marek Čižmár, s podporou: NEKA

Trenčín: účasť 37,10 %, víťaz: Richard Rybníček, s podporou: NEKA

Trnava: účasť 33,29 %,víťaz: Peter Bročka, s podporou: NEKA

Turčianske Teplice: účasť 58,00 %, víťaz: Igor Hus, s podporou: NEKA

Tvrdošín: účasť 54,86 %, víťaz: Ivan Šaško, s podporou: NEKA

Veľký Krtíš: účasť 32,73 %, víťaz: Dalibor Surkoš, s podporou: SMER-SD, KDH

Vranov nad Topľou: účasť 38,96 %, víťaz: Ján Ragan, s podporou: NEKA

Zlaté Moravce: účasť 51,36 %, víťaz: Serafína Ostrihoňová, s podporou: NEKA

Zvolen: účasť 35,99 %, víťaz: Lenka Balkovičová, s podporou: NEKA

Žarnovica: účasť 33,75 %, víťaz: Kamil Danko, s podporou: SMER-SD

Žiar nad Hronom: účasť 31,33 %, víťaz: Peter Antal, s podporou:NEKA

Žilina: účasť 41,24 %, víťaz: Igor Choma, s podporou: SMER-SD