D1 pri Blatnom úplne uzatvoria, dôvodom je stavba mosta

D1 pri Blatnom úplne uzatvoria, dôvodom je stavba mosta
Zdroj foto: TASR/Lukáš Grinaj
Počas budúceho víkendu bude od 12:00 h 29. apríla do 12:00 h 30. apríla úplne uzatvorená diaľnica D1 v úseku križovatky Blatné.

Uzávera bude podľa Národnej diaľničnej spoločnosti z dôvodu montáže nosnej konštrukcie mosta.  "V prípade nepriaznivých klimatických podmienok je stanovený náhradný termín," upozorňujú diaľničiari. Alternatívny termín je teda stanovený na víkend 6. mája a 7. mája 2017 v rovnakých hodinách.

"NDS bude o prípadnej zmene termínu včas informovať," avizovala diaľničná spoločnosť. Pravý jazdný pás bude uzavretý v úseku od Blatného približne v 29,5 kilometri po Voderady v približne 43,5 km s celkovou dĺžkou uzavretej časti asi 14 kilometrov.

Ľavý jazdný pás bude uzatvorený od Trnavy približne v 49,8 km po Blatné približne v 29,5 km s celkovou dĺžkou uzavretej časti asi 20 kilometrov. V čase uzávery bude podľa NDS doprava presmerovaná obchádzkovými trasami. Tie budú vedené v dotknutom úseku diaľnice D1 po ceste I/61, I/62, súbežných cestných komunikáciách v meste Trnava a po rýchlostnej ceste R1.

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá