DS 7 Crossback: Nové SUV podľa DS, inovácie a skúsenosti s parížskym podpisom

Pr správa
DS 7 Crossback: Nové SUV podľa DS, inovácie a skúsenosti s parížskym podpisom
Zdroj foto: DS
Model DS 7 CROSSBACK prináša do značky DS AUTOMOBILES nové štandardy, pričom sa vyznačuje rafinovaných charakterom a svalnatým charizmatickým dizajnom.

„DS 7 CROSSBACK otvára druhú generáciu modelov DS, značky, ktorá bola od začiatku inovatívna. Toto rafinované a technologicky vyspelé celosvetové SUV zosobňuje francúzske skúsenosti, spojenie vyberaných materiálov, umeleckých postupov a technologických inovácií. Najnovšie prvky výbavy prinášajú dynamiku a výkon,” povedal Yves Bonnefont, generálny riaditeľ DS Automobiles.

„DS 7 CROSSBACK osloví priekopníkov, milovníkov najnovších trendov, športu a umenia. Jeho klienti vyhľadávajú nové automobilové zážitky a jedinečné momenty. Vytvorili sme vozidlo, ktoré opäť poznačí svoju dobu,” vyjadril sa Eric Apode, riaditeľ produktov a vývoja DS Automobiles.

Model DS 7 CROSSBACK prináša do značky DS AUTOMOBILES nové štandardy, pričom sa vyznačuje rafinovaných charakterom a svalnatým charizmatickým dizajnom. Technologické inovácie a pokroková koncepcia znamenajú doteraz nevídaný komfort, účinnosť či asistenčné systémy. Vozidlo je odrazom francúzskeho prístupu k životu. Prvky výbavy inšpirované hodinárstvom a premyslené do najmenšieho detailu predstavujú to najlepšie zo schopností a skúseností značky DS.

TOP videá