V politike

V politike

Relácia vám prináša prehľad najdôležitejších tém, ktoré sa udiali na našej politickej scéne. Tu žiadame politikov o jasné odpovede, konfrontujeme ich sľuby s realitou a poukazujeme na ich činy a skutky, ktoré sa vás bezprostredne dotýkajú. Pýtame sa aj za vás, sme tu pre vás divákov – voličov.

Posledné diely

Predvolebné témy a riešenia / Predvolebný súboj o voliča

Hosťami relácie V politike boli Robert Kaliňák (Smer-SD), minister vnútra a podpredseda strany, Lucia Žitňanská (Most-Híd), podpredsedníčka strany, Andrej Danko (SNS), predseda strany a Richard Sulík (SaS), predseda strany.

Učitelia, štrajk a vláda / Ako ďalej zdravotníctvo? / Politika pred voľbami 2016

Hosťami relácie V politike boli minister školstva Juraj Draxler (nom. Smeru-SD), poslanec Národnej rady a bývalý minister školstva Martin Fronc, predseda Odborového zväzu pracovníkov školstva Pavel Ondek, poslanec Národnej rady Richard Raši (Smer-SD), poslanec Národnej rady Ivan Uhliarik (KDH) a politológ Michal Horský.

Migračná vlna a násilie / Slovensko v roku 2016

Hosťami relácie V politike boli Robert Fico, predseda vlády a predseda Smer-SD, Béla Bugár, predseda Most-Híd, Ján Figeľ, predseda KDH, Andrej Danko, predseda SNS, Radoslav Procházka, predseda strany #Sieť, a Igor Matovič, predseda OĽaNO.