V politike

V politike

Relácia vám prináša prehľad najdôležitejších tém, ktoré sa udiali na našej politickej scéne. Tu žiadame politikov o jasné odpovede, konfrontujeme ich sľuby s realitou a poukazujeme na ich činy a skutky, ktoré sa vás bezprostredne dotýkajú. Pýtame sa aj za vás, sme tu pre vás divákov – voličov.

Posledné diely

Bezpečnosť Slovenska

Hosťami relácie V politike boli predseda vlády Robert Fico, viceprezident Policajného zboru SR Ľubomír Ábel, šéf útvaru osobitného určenia Štefan Hamran a analytik František Škvrnda.

Migrácia a polícia / Migračná kríza nepoľavuje

Hosťami relácie V politike boli Gábor Gál, poslanec NR SR, Robert Kaliňák, minister vnútra, Milan Žitný, bezpečnostný analytik, Juraj Zábojník, bezpečnostný expert, František Škvrnda, Fakulta medzinárodných vzťahov, Ekonomická univerzita v Bratislave.

Extrémizmus na vzostupe/ Politika pred voľbami 2016

Hosťami relácie V politike boli Ľuboš Blaha, poslanec NR SR, Andrej Danko, predseda SNS, Gyula Bárdos, člen predsedníctva SMK, Martin Klus, líder pre zahraničnú politiku strany SAS, Michal Horský, politológ, Marián Leško, komentátor a publicista a Pavol Marchevský, politológ.

Nové pravidlá pre DPH/ Lepšie vianočné dôchodky

Hosťami relácie V politike boli P. Kažimír, minister financií, Ivan Švejna, podpredseda strany Most-Híd, Ján Richter, minister práce, sociálnych vecí a rodiny a Július Brocka, podpredseda KDH.