V politike

V politike

Relácia vám prináša prehľad najdôležitejších tém, ktoré sa udiali na našej politickej scéne. Tu žiadame politikov o jasné odpovede, konfrontujeme ich sľuby s realitou a poukazujeme na ich činy a skutky, ktoré sa vás bezprostredne dotýkajú. Pýtame sa aj za vás, sme tu pre vás divákov – voličov.

Posledné diely

Nezamestnanosť a podnikanie / Bezpečnosť Európy a SR / Zmení sa ochrana detí?

Hosťami relácie V politike boli Ján Richter (Smer-SD), minister práce, sociálnych vecí a rodiny, Jana Kiššová (SaS), poslankyňa NR SR, Róbert Kaliňák (Smer-SD), minister vnútra, Milan Krajniak (Sme rodina), poslanec NR SR, Natália Bláhová (SaS), poslankyňa NR SR a Róbert Madej (Smer-SD), poslanec NR SR.

71 rokov od konca vojny

Hosťami relácie V politike boli Anna Bergerová, bývalá partizánka skupiny Čapajev, Ivan Kamenec z Historického ústavu Slovenskej akadémie vied a Tomáš Klubert z Ústavu pamäti národa.

Ako na nezamestnanosť/ Ženy a ich postavenie

Hosťami relácie V politike boli Ján Richter (Smer-SD), minister práce, sociálnych vecí a rodiny, Lucia Nicholsonová (SaS), podpredsedníčka parlamentu a poslankyne Oľga Nachtmannová (Smer-SD), , Erika Jurinová (OĽaNO-NOVA), Edita Pfundtner (Most-Híd) a Adriana Pčolinská (Sme rodina).