V politike

V politike

Relácia vám prináša prehľad najdôležitejších tém, ktoré sa udiali na našej politickej scéne. Tu žiadame politikov o jasné odpovede, konfrontujeme ich sľuby s realitou a poukazujeme na ich činy a skutky, ktoré sa vás bezprostredne dotýkajú. Pýtame sa aj za vás, sme tu pre vás divákov – voličov.

Posledné diely

Rok ministerstva školstva / Brexit bol aktivovaný

Hosťami relácie V politike boli podpredsedníčka SNS Eva Smolíková, poslankyňa OĽaNO Veronika Remišová, poslanec Smer-SD Ľubomír Petrák, poslanec SaS Branislav Gröhling, poslanec Smer-SD Ľuboš Blaha, poslanec SaS Martin Klus a politický analytik Eduard Chmelár.

Rok po voľbách / Prvý rok vlády

Hosťami relácie V politike boli predseda NR SR a predseda strany SNS Andrej Danko, predseda vlády a predseda strany Smer-SD Robert Fico, podpredseda NR SR a predseda strany Most-Híd Béla Bugár, poslanec Európskeho parlamentu a predseda strany SaS Richard Sulík, poslanec NR SR a predseda strany Kotleba-ĽSNS Marian Kotleba, poslanec NR SR a predseda strany Sme rodina Boris Kollár a poslanec NR SR a predseda strany OĽaNO-NOVA Igor Matovič.

30 minút s Robertom Ficom / SaS chce lepšie Slovensko / Bič na extrémizmus / Vláda a boj s extrémizmom / V parlamente o amnestiách

Hosťami relácie V politike boli predseda NR SR a líder SNS Andrej Danko, predseda vlády a predseda strany Smer-SD Robert Fico, poslanec Európskeho parlamentu a predseda strany Sloboda a Solidarita Richard Sulík, poslankyňa NR SR Jana Kiššová (SaS) a poslanci NR SR Dušan Jarjabek (Smer-SD), Richard Vašečka (OĽaNO-NOVA) a Jaroslav Paška (SNS).

Odborne o amnestiách / Minulosť s V. Mečiarom

Hosťami relácie V politike boli bývalý podpredseda vlády a minister zahraničných vecí SR Milan Kňažko, prodekan Právnickej fakulty UK Marián Giba, Jozef Vozár z Ústavu štátu a práva SAV, poslanec NR SR Miroslav Číž (Smer-SD) a Michal Vaľo, bývalý generálny prokurátor SR.