V politike

V politike

Relácia vám prináša prehľad najdôležitejších tém, ktoré sa udiali na našej politickej scéne. Tu žiadame politikov o jasné odpovede, konfrontujeme ich sľuby s realitou a poukazujeme na ich činy a skutky, ktoré sa vás bezprostredne dotýkajú. Pýtame sa aj za vás, sme tu pre vás divákov – voličov.

Posledné diely

30 minút s Robertom Ficom / SaS chce lepšie Slovensko / Bič na extrémizmus / Vláda a boj s extrémizmom / V parlamente o amnestiách

Hosťami relácie V politike boli predseda NR SR a líder SNS Andrej Danko, predseda vlády a predseda strany Smer-SD Robert Fico, poslanec Európskeho parlamentu a predseda strany Sloboda a Solidarita Richard Sulík, poslankyňa NR SR Jana Kiššová (SaS) a poslanci NR SR Dušan Jarjabek (Smer-SD), Richard Vašečka (OĽaNO-NOVA) a Jaroslav Paška (SNS).

Odborne o amnestiách / Minulosť s V. Mečiarom

Hosťami relácie V politike boli bývalý podpredseda vlády a minister zahraničných vecí SR Milan Kňažko, prodekan Právnickej fakulty UK Marián Giba, Jozef Vozár z Ústavu štátu a práva SAV, poslanec NR SR Miroslav Číž (Smer-SD) a Michal Vaľo, bývalý generálny prokurátor SR.

30 minút s Robertom Ficom/Kauza energie v parlamente

Hosťami relácie V politike boli predseda vlády Robert Fico, podpredseda NR SR Andrej Hrnčiar (MOST-HÍD) a poslanci NR SR Ľubomír Jahnátek (SMER-SD), Jana Kiššová (SaS) a Igor Matovič (OĽANO-NOVA).