V politike

V politike

Relácia vám prináša prehľad najdôležitejších tém, ktoré sa udiali na našej politickej scéne. Tu žiadame politikov o jasné odpovede, konfrontujeme ich sľuby s realitou a poukazujeme na ich činy a skutky, ktoré sa vás bezprostredne dotýkajú. Pýtame sa aj za vás, sme tu pre vás divákov – voličov.

Posledné diely

30 minút s Robertom Ficom/Kauza energie v parlamente

Hosťami relácie V politike boli predseda vlády Robert Fico, podpredseda NR SR Andrej Hrnčiar (MOST-HÍD) a poslanci NR SR Ľubomír Jahnátek (SMER-SD), Jana Kiššová (SaS) a Igor Matovič (OĽANO-NOVA).

30 minút s Andrejom Dankom/ (Ne)poctiví nezamestnaní?/ Parlamentné témy 2017

Hosťami relácie V politike boli predseda parlamentu Andrej Danko (SNS), minister práce, sociálnych vecí a rodiny Ján Richter (Smer-SD), poslanec NR SR Jozef Mihál (SaS), podpredsedníčka NR SR Lucia Ďuriš Nicholsonová (SaS), a poslanci NR SR Richard Vašečka (OĽaNO-Nova), Tibor Bernaťák (SNS) a Miroslav Číž (Smer-SD).

Politický rok 2016

Pozvanie do štúdia prijali: predseda NRSR Andrej Danko (SNS), podpredseda NRSR Béla Bugár (MOST-HÍD), poslanec NRSR Richard Vašečka (OĽANO-NOVA), minister školstva, vedy a výskumu Peter Plavčan (nominant SNS), minister financií Peter Kažimír (SMER-SD), poslanec Európskeho parlamentu Richard Sulík (SAS), Ministerka spravodlivosti Lucia Žitňanská (MOST-HÍD), minister zdravotníctva Tomáš Drucker (nominant SMER-SD), ministerka pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Gabriela Matečná (nominantka SNS), minister zahraničných vecí Miroslav Lajčák (nominant SMER-SD), francúzsky politológ a historik Jacques Rupnik.