Analýzy a trendy

 Ako sa darí našej ekonomike

Hostia: Rastislav Machunka /Asociácia zamestnávateľských zväzov a združení a Andrej Arady / analytik VÚB banky.

04.12.2014 22:24:35 | zdroj: TA3
 Riziká pri splácaní úverov

Hostia: Štefan Rychtárik / risk analytik Národnej banky Slovenska a Ľuboslav Kačalka / odborník na bankové služby

28.11.2014 15:37:05 | zdroj: TA3
 Cena za vlaky zadarmo

Hosť: Desana Mertinková / odborníčka na železničnú dopravu a Viliam Páleník / ekonomický ústav SAV

20.11.2014 22:37:58 | zdroj: TA3
 Plusy a riziká rozpočtu

Hostia: Ivan Šramko/ Predseda Rady pre rozpočtovú zodpovednosť, Ľudovít Ódor/ Člen Rady pre rozpočtovú zodpovednosť a Martin Filko/ Riaditeľ Inštitút finančnej politiky

14.11.2014 06:54:18 | zdroj: TA3
 Návody na vyšší rast

Hostia: Juraj Valachy / analytik Tatra Banky a Peter Goliaš / analytik INEKO

06.11.2014 22:52:47 | zdroj: TA3
 Ako sa podniká na Slovensku

Hosť: Róbert Kičina/ Riaditeľ Podnikateľskej aliancie Slovenska a Marián Bíž/ Riaditeľ oddelenia daňového poradenstva, Ernst & Young

30.10.2014 22:13:15 | zdroj: TA3
 Pomohol Grécku euroval?

Hostia: Juraj Karpiš / analytik INESS a Vladimír Vaňo / hlavný ekonóm Sberbank Slovensko

24.10.2014 15:16:51 | zdroj: TA3
 Rozpočet 2015: Čo sa zmení?

Hostia: Martin Filko/ Riaditeľ Inštitútu finančnej politiky a Juraj Valachy/ Analytik Tatra banky

16.10.2014 22:19:06 | zdroj: TA3
 Zmeny v daňových odpisoch

Hostia: Peter Hennel, Slovenská komora daňových poradcov; Daniela Klučková, riaditeľka sekcie daňovej a colnej, MF SR.

09.10.2014 22:17:24 | zdroj: TA3
 Vyššie daňové príjmy

Hostia: Juraj Valachy / analytik Tatra banky, Viliam Páleník / Ekonomický ústav SAV.

06.10.2014 21:47:08 | zdroj: TA3

Najsledovanejšie

Program

  • 06:00 Ranné správy
  • 06:30 Ranné správy
  • 07:00 Ranné správy
  • 07:30 Ranné správy
  • 08:00 Ranné správy
  • 08:30 Ranné správy
  • 09:00 Správy
  • 09:30 Šport + (repríza)
  • 10:00 Správy
  • 10:30 Správy
  • 11:00 Správy
  • 11:30 Týždeň (repríza)
  • 12:00 Žurnál
  • 12:30 Ekonomika
  • 12:45 Svet technológií (repríza)
  • 13:00 V politike (repríza)
  • 14:00 Správy / Štúdio TA3
  • 14:30 13. komnata(repríza)
  • 15:00 Správy / Štúdio TA3
  • 15:30 Ekonomika a šport
  • 16:00 Žurnál
  • 16:30 Ekonomika
  • 16:45 Spektrum(repríza)
  • 17:00 Správy / Štúdio TA3
  • 17:30 Správy / Štúdio TA3
  • 18:00 Správy
  • 18:30 Hlavné správy a šport
  • 19:05 Počasie
  • 19:15 24 hodín vo svete
  • 19:50 Téma dňa
  • 20:45 Peňaženka
  • 21:00 Správy
  • 21:30 Showbiz (repríza)
  • 22:00 Žurnál
  • 22:30 Šport +
  • 23:00 Správy
  • 23:30 Bez dresu (repríza)
  • 00:30 Žurnál
  • 01:00 Koniec vysielania
  • 06:00 Ranné správy
  • 06:30 Ranné správy
  • 07:00 Ranné správy
  • 07:30 Ranné správy
  • 08:00 Ranné správy
  • 08:30 Ranné správy
  • 09:00 Správy
  • 09:30 Šport + (repríza)
  • 10:00 Správy(repríza)
  • 10:30 Správy
  • 11:00 Téma dňa (repríza)
  • 12:00 Žurnál
  • 12:30 Ekonomika
  • 12:45 Labyrint (repríza)
  • 13:00 Správy / Štúdio TA3
  • 13:40 Ekonomika a šport
  • 14:00 Správy / Štúdio TA3
  • 14:30 Motoring (repríza)
  • 15:00 Správy / Štúdio TA3
  • 15:30 Správy
  • 15:40 Ekonomika a šport
  • 16:00 Žurnál
  • 16:30 Ekonomika
  • 16:45 Peňaženka (repríza)
  • 17:00 Správy / Štúdio TA3
  • 17:30 Správy / Štúdio TA3
  • 18:00 Správy
  • 18:30 Hlavné správy a šport
  • 19:05 Počasie
  • 19:15 24 hodín vo svete
  • 19:50 Téma dňa
  • 20:45 Biznis
  • 21:00 Správy
  • 21:30 Tak takto?!
  • 22:00 Žurnál
  • 22:30 Šport +
  • 23:00 Správy
  • 23:30 24 hodín vo svete (repríza)
  • 00:00 Správy
  • 00:30 Žurnál
  • 01:00 Koniec vysielania
  • 06:00 Ranné správy
  • 06:30 Ranné správy
  • 07:00 Ranné správy
  • 07:30 Ranné správy
  • 08:00 Ranné správy
  • 08:30 Ranné správy
  • 09:00 Správy
  • 09:30 Šport + (repríza)
  • 10:00 Správy
  • 10:30 Správy
  • 11:00 Téma dňa (repríza)
  • 12:00 Žurnál
  • 12:30 Ekonomika
  • 12:45 Biznis (repríza)
  • 13:00 Správy / Štúdio TA3
  • 13:40 Ekonomika a šport
  • 14:00 Správy
  • 14:30 Tak takto?! (repríza)
  • 15:00 Správy / Štúdio TA3
  • 15:30 Správy
  • 15:40 Ekonomika a šport
  • 16:00 Žurnál
  • 16:30 Ekonomika(repríza)
  • 16:45 Labyrint (repríza)
  • 17:00 Správy / Štúdio TA3
  • 17:30 Správy
  • 18:00 Správy
  • 18:15 Bago
  • 18:30 Hlavné správy a šport
  • 19:05 Počasie
  • 19:15 24 hodín vo svete
  • 19:50 Téma dňa
  • 20:45 Správy
  • 21:00 Motoring (repríza)
  • 21:30 Analýzy a trendy
  • 22:00 Žurnál
  • 22:30 Šport +
  • 22:45 Bago(repríza)
  • 23:00 Správy
  • 23:30 Trochu inak v SND s Adélou Banášovou (repríza)
  • 00:30 Žurnál
  • 01:00 Koniec vysielania
  • 06:00 Ranné správy
  • 06:30 Ranné správy
  • 07:00 Ranné správy
  • 07:30 Ranné správy
  • 08:00 Ranné správy
  • 08:30 Ranné správy
  • 09:00 Správy
  • 09:30 Šport + (repríza)
  • 09:45 Bago (repríza)
  • 10:00 Správy
  • 10:30 Správy
  • 10:45 Správy
  • 11:00 Téma dňa
  • 12:00 Žurnál
  • 12:30 Ekonomika
  • 12:45 Spektrum (repríza)
  • 13:00 Správy / Štúdio TA3
  • 13:40 Ekonomika a šport
  • 14:00 Správy / Štúdio TA3
  • 14:30 Analýzy a trendy (repríza)
  • 15:00 Správy / Štúdio TA3
  • 15:30 Správy
  • 15:40 Ekonomika a šport
  • 16:00 Žurnál
  • 16:30 Ekonomika
  • 16:45 Biznis (repríza)
  • 17:00 Správy
  • 17:30 Správy
  • 18:00 Portrét (repríza)
  • 18:30 Hlavné správy a šport
  • 19:05 Počasie
  • 19:15 24 hodín vo svete
  • 19:50 Dobré správy
  • 20:30 Správy
  • 21:00 Správy
  • 21:30 Dokument
  • 22:00 Žurnál
  • 22:30 Šport +
  • 23:00 Správy
  • 23:15 Rozhovory cez polnoc
  • 00:30 Žurnál
  • 01:00 Koniec vysielania