V príprave prehra Žiliny s Trabzonsporom, gól Kucku

TA3 SITA
26.7.2017 23:10

V prípravnom futbalovom stretnutí úradujúceho slovenského majstra MŠK Žilina a účastníka najvyššej tureckej súťaže Trabzonspor sa v Šamoríne zrodila prehra "Šošonov" 3:4. Skóre zápasu otvoril v 25. min hráč domácich Róbert Polievka.

Hostia dokázali stav duelu do prestávky otočiť, presadili sa Slovák Juraj Kucka a Ugur Demirok z pokutového kopu. "Šošoni" v 49. min kurióznym spôsobom vyrovnali na 2:2, jeden z obrancov tureckého tímu pri snahe odkopnúť loptu trafil Kristiána Valla do hlavy a odtiaľ sa lopta odrazila do siete. O deväť minút neskôr sa presadil po druhý raz v zápase Róbert Polievka a slovenský tím opäť viedol.

Jednogólový náskok im vydržal iba šesť minút, v 64. min sa zapísal do listiny strelcov Theo Bongonda. Na konečných 4:3 pre Trabzonspor upravil v 82. min Okay Yokuslu. V drese Trabzonsporu zasiahli do zápasu aj slovenskí reprezentanti Ján Ďurica, Matúš Bero a Juraj Kucka.