Liptáci otočili na domácom ľade zápas proti Trenčínu

26.3.2017 20:53

Hráči Liptovského Mikuláša na vlastnom ľade zvíťazili nad súpermi z Trenčína 3:2 po predĺžení v nedeľňajšom stretnutí 5. kola play-out hokejovej Tipsport ligy 2016/2017.

SITA/Milo Fabian

Do duelu vstúpili lepšie hostia, Dukla sa dostala do vedenia vďaka gólom Petra Sojčíka a Lukáša Vopelku zo záveru prvého dejstva. Domáci znížili v 44. min zásluhou Martina Krišku, predĺženie zariadil v 56. min Martin Cibák premeneným trestným strieľaním.

O triumfe Liptákov napokon rozhodol Marek Uram, ktorý v 68. min z rýchleho protiútoku vystrelil na bránku Larsa Voldena. Ten síce strelu zastavil, no puk napokon aj tak prekĺzol za jeho chrbát. Liptovský Mikuláš je s 13 bodmi lídrom baráže, Trenčín figuruje so šiestimi bodmi na druhej priečke tabuľky play-out.