V Piešťanoch víťazstvo Nových Zámkov nad mladíkmi

27.10.2016 22:26

Hokejisti HC Nové Zámky zvíťazili v Piešťanoch 4:2 nad hráčmi HK Orange 20 vo štvrtkovom zápase 16. kola Tipsport ligy 2016/2017.

Po bezgólovej úvodnej časti hry Novozámčania položili základ svojho úspechu v druhej tretine: strelili tri góly a neinkasovali. "Dvadsiatka" v tretej tretine dvakrát skórovala, na bodový zisk to však nestačilo. Nové Zámky sa ziskom troch bodov vyšvihli na ôsmu priečku v tabuľke o skóre pred HKM Zvolen.

Hokej - Tipsport liga 2016/2017 - 16. kolo - štvrtok:

HK Orange 20 - HC Nové Zámky 2:4 (0:0, 0:3, 2:1) - hralo sa v Piešťanoch

Góly: 48. Košecký, 55. Marek Sloboda (Pätoprstý) - 24. Michal Hudec (L. Hvila, V. Čížek), 33. Saarinen (Bahenský, Drtina), 39. Bahenský (Brabenec, Saarinen), 49. Saarinen (Brabenec, Bahenský)
Vylúčení: 5:8 na 2 min, presilovky: 1:2, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Fridrich, Goga - Návratek, Synek, 171 divákov
HK Orange 20: Durný - Hain, D. Trška, Košecký, Jendroľ, Hedera, Bdžoch - Marek Hecl, Sádecký, Pataky - Marek Sloboda, M. Murín, D. Pätoprstý - Vybíral, N. Jaško, A. Liška - L. Žiak, Oško, R. Mesároš - Váňa
Nové Zámky: Škorvánek - Ďurčo, Drtina, V. Čížek, Sandgren, Martin Chovan, Mäkinen, Maier, Sucharda - Bahenský, Brabenec, Saarinen - L. Hvila, Michal Hudec, M. Paulovič - R. Lelkeš, Čaládi, J. Tibenský - Fábry, Dominik Rehák, Dubec.