Lyon opäť nebodoval. Je to masívne sklamanie, povedal tréner

23.10.2016 14:32

Futbalisti Olympique Lyon sa vo francúzskej lige naďalej trápia. Druhý tím uplynulej sezóny a účastník Ligy majstrov nečakane zakopol na svojom trávniku s Guingampom 1:3 a po desiatom kole má na konte už päť prehier.

"Je to masívne sklamanie. Cítim, že som v problémoch a nechcem sa zbavovať zodpovednosti," povedal po stretnutí kouč Lyonu Bruno Genesio, ktorého zverenci prehrali päť z uplynulých šiestich duelov. Momentálne figurujú v tabuľke až na ôsmom mieste s výrazným 10-bodovým odstupom od lídra z Nice, ktorý má navyše zápas k dobru.

Kanonier Lyonu Alexandre Lacazette síce v prvom polčase dostal domácich do vedenia gólom z pokutového kopu, po prestávke ale prišli defenzívne zlyhania favorita a Guingamp tromi presnými zásahmi otočil skóre.

"Teraz sa môžem iba ospravedlniť fanúšikom a veriť, že sa karta otočí. Potrebujeme sa opäť naštartovať," dodal Genesio. Vedúci tím tabuľky Nice má na programe zápas v Métach, v šlágri kola sa Paríž St. Germain stretne s rivalom z Marseille.