Slovan v Albánsku remizoval s FK Partizani Tirana

SITA TASR TA3
28.6.2016 20:20

Futbalisti Slovana Bratislava remizovali v utorkovom úvodnom stretnutí 1. predkola Európskej ligy 2016/2017 s albánskym tímom FK Partizani Tirana 0:0.

Počas celého duel v albánskom Elbasane obe mužstvá vyslali na bránku súpera dovedna tri strely, všetky v druhom polčase - domáci futbalisti dve a hosťujúci Slovan jednu z kopačky Adama Zreľáka v 67. minúte. Odveta je na programe vo štvrtok 7. júla, hrať by sa malo v Senici o 19.00 h.

Do štvrtkového súboja vicemajstrov svojich krajín zasiahli aj brankár Ján Mucha či obranca Kornel Saláta, ktorí sa v nedeľu podieľali na osemfinálovom súboji slovenskej reprezentácie na ME 2016 proti Nemecku (0:3).

Európska liga 2016/2017 - úvodný zápas 1. predkola - utorok - výsledok:
FK Partizani Tirana (Alb.) - ŠK Slovan Bratislava 0:0, odveta je na programe vo štvrtok 7. júla
ŽK: 20. Fipi - 79. Schet, 86. Soumah, rozhodoval: Erez Papir (Izr.)
Zostava Slovana: Mucha - Ligeon, Saláta, Sekulič, Burnet - De Kamps, Lásik (61. Savičevič) - Schet, Soumah, De Sa (76. Kubík) - Zreľák.