Barani zdolali kamzíkov, Skalica opäť bodovala naplno

TASR
28.12.2014 21:08

Hokejisti Banskej Bystrice zvíťazili v nedeľu v zápase 35. extraligového kola doma nad Popradom 2:0. Doma naplno bodoval aj majster a tabuľkový líder z Košíc, ktorý zdolal Žilinu 4:2. Skalica síce doma s Nitrou prehrávala po dvoch tretinách už 1:3, ale zápas otočila a zaknihovala druhú výhru za sebou.

HC'05 Banská Bystrica - HK Poprad 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

Góly: 22. Kafka (Preisinger, Handlovský), 60. Kudrna (Hudec). Rozhodovali: R. Lauff, Jonák - Gajan, M. Smrek, vylúčení: 5:5, presilovky 0:0, oslabenia 0:0, striedania: 11. Košarišťan za Wiikmana - 21. navyše Dinda, Makovský, 2542 divákov

HK 36 Hant Skalica - HK Nitra 4:3 (1:2, 0:1, 3:0)

Góly: 8. Štumpf (Gründling, Školiak), 47. Krejčířík (Vaškovič), 49. Bene (Drtina), 58. Komínek (Vaškovič, Stloukal) - 2. Stümpel (Tománek), 9. Bajtek (J. Ručkay), 39. Ordzovenský (Tománek, Nádašdi). Rozhodovali: Bundil - J. Tvrdoň, Šefčík, vylúčení: 4:3, navyše: Barák (Skalica) 5+DKZ za faul kolenom, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, 1231 divákov

HC Košice - MsHK DOXXbet Žilina 4:2 (2:0, 2:0, 0:2)

Góly: 3. Sojčík (Suja), 8. Jánošík (Štrbák), 29. Bartánus (Bicek, Philipp), 33. Jenčík (Macejko) - 45. Demel (Síkela), 57. Jabrocký (Procházka, Kanko). Rozhodovali: J. Konc - M. Korba, Tvrdoň, vylúčení: 2:2, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, striedania: 41. so Stupkom - 27. s Dolinajecom, 37. Križan namiesto Cibuľu, 4297 divákov

ŠHK 37 Piešťany – HKM Zvolen 3:5 (1:4, 1:0, 1:1)

Góly: 5. Konečný (Rapáč), 27. Pašek (Vaculín, Románek), 53. Románek (Toman, Kotaška) – 3. Puliš (Brabenec, Sloboda), 6. Podkonický (Chovan, Hraško), 8. Podkonický (Chovan, Hraško), 18. Puliš (Sloboda), 51. Hraško (Podkonický, Pokovič). Rozhodovali: Müllner – Holienka, Junek, vylúčení: 1:2, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, 1027 divákov

MHC Mountfield Martin - Dukla Trenčín 2:1 (0:0, 2:1, 0:0)

Góly: 31. Podzinš (Zucker, Svoboda), 39. Markovič (Galamboš) - 28. Mikula (Nemec, Melichárek). Rozhodovali: Konc, T. Orolin – Kacej, Stanzel, vylúčení: 4:5, navyše: Bokroš (Trenčín) 10 minút za napadnutie hlavy a krku, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, 3900 divákov