Ružomberok sa po remíze s Košicami posunul na desiate miesto

TA3
30.8.2014 23:21

Ružomberok išiel na rýchlo do vedenia. V 5. minúte skóroval Mário Almaský, no domáci sa potom rovnako ako pred týždňom s Podbrezovou nevychli hluchých minútam.

V súboji predposledného s posledným tímom tabuľky najvyššej slovenskej dlhodobej futbalovej súťaže Fortuna ligy 2014/2015 - Ružomberka a Košíc - sa zrodila remíza 1:1. Domácich poslal pod Čebraťom už v 5. min do vedenia Mário Alamský, ale východniari odpovedali v 13. min prostredníctvom kanoniera Jána Nováka. Napokon sa skóre už nezmenilo. Pre hostí je to prvá remíza v sezóne, za momentálne jedenástou Myjavou zaostávajú o tri body, "Ruža" sa posunula na desiaty post.

Futbal - Fortuna liga 2014/2015 - 8. kolo - sobota:

MFK Ružomberok - MFK Košice 1:1 (1:1)

Góly: 5. Mário Almaský - 13. J. Novák, ŽK: 17. Kružliak, 40. Ondrek - 34. Korijkov, 80. Ostojič, rozhodovali: Michlian - Poláček, Jankovič

Ružomberok: Šavol - Ondrek, Kružliak, Práznovský, A. Lovás - Martin Nagy - Gerát (80. J. Vavrík), Turčák, L. Lupták, Mário Almaský - Zreľák

Košice: Stijakovič - Kavka (27. Ostojič), Korijkov, Mikuláš Tóth (90. Huk), Sekulič - J. Novák, Bašista, Šinglár, Bukata - Škutka (71. O. Diaby), Haskič