Víťazný obrat Slovana v príprave proti Novokuznecku

22.7.2014 19:39

Hokejisti Slovana Bratislava uspeli vo svojom úvodnom prípravnom zápase pred sezónou 2014/2015, keď v severočeskom Liberci v utorok zdolali iného účastníka Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) Metallurg Novokuzneck 3:2 po predĺžení.

Zverenci trénera Rostislava Čadu prehrávali po úvodnom dejstve 0:2, v tretej tretine však zásluhou Tomáša Surového a Ladislava Nagya vyrovnali. V druhej minúte predĺženia rozhodol Milan Bartovič.

Ďalší prípravný zápas absolvujú "belasí" v piatok 1. augusta opäť v Česku, keď v Kravařoch nastúpia proti Dinamu Minsk. Bieloruský tím vedie slovenský tréner Ľubomír Pokovič.

Prípravný zápas - utorkový výsledok:
Metallurg Novokuzneck - Slovan Bratislava 2:3 po predĺžení (2:0, 0:0, 0:2 - 0:1) - hralo sa v Liberci
Góly Slovana: 56. Surový (Ölvecký), 58. L. Nagy (Ölvecký), 62. Bartovič (Mojžíš)