Indiana a Oklahoma nečakane prehrávajú sériu

25.4.2014 07:53

Favorizované tímy Indiany a Oklahomy City prehrávajú po troch zápasoch v sériách prvého kola play-off zámorskej basketbalovej NBA 1:2. Indiana vo štvrtok neuspela na palubovke Atlanty a podľahla jej 85:98, aj v treťom súboji tejto série rozhodla o výsledku tretia štvrtina.

Oklahoma zakopla v Memphise a prehrala po predĺžení 95:98. Grizzlies vyhrali aj druhé predĺženie v tohtoročnom play-off. Mohli uspieť v riadnom hracom čase, ale vo štvrtej štvrtine stratili nádejné vedenie.

Výsledky štvrtkových stretnutí 1. kola play-off zámorskej basketbalovej NBA (hrá sa na štyri víťazstvá):

VÝCHODNÁ KONFERENCIA

Atlanta - Indiana 98:85 (24:24, 15:14, 28:20, 31:27) - stav série: 2:1

ZÁPADNÁ KONFERENCIA
Memphis - Oklahoma 98:95 po predĺžení (24:18, 20:18, 27:25, 14:24 - 13:10) - 2:1
Golden State - Los Angeles Clippers 96:98 (21:24, 22:22, 21:29, 32:23) - stav série: 1:2