Lyon rozprášil Metz. Nováčik si k prehre dopomohol vlastným gólom

Olympique Lyon deklasoval nováčika francúzskej Ligue 1 a upevnil si pozíciu na štvrtom mieste tabuľky. V 43. minúte Lacazetteho rana trafila tyč a Memphis iba doklepol do prázdnej brány. Hostí postihol nešťastný moment, keď si do vlastnej brány kopol loptu Iván Balliu.

NHL: Štyri slovenské asistencie a Jurčov debut za Chicago

Štyria slovenskí hokejisti si v nedeľňajších zápasoch NHL obohatili svoje individuálne štatistiky o jednu asistenciu. Šnúru stretnutí s minimálne jedným kanadským bodom už na šesť natiahol Richard Pánik, ktorý sa prihrávkou podieľal na víťazstve Chicaga nad St. Louis 4:2.

Ľ. Drahovský o rozdieloch v kvalite potravín

Niektoré potraviny na pultoch našich predajní sú nižšej kvality ako v západných krajinách. Testy napríklad ukázali, že niektoré mäsové výrobky u nás majú menší podiel mäsa, ako v Rakúsku. Pritom značka aj názov výrobku je ten istý, len zloženie je iné. O tejto téme nám povedal viac analytik obchodu, Ľubomír Drahovský.

Tisíce vodičov ešte nezaplatili pokutu, okresné úrady vraj nestíhajú

Desaťtisíce vodičov, ktorí jazdili minulý rok po diaľniciach bez známky, stále nedostali pokutu. Ministerstvo dopravy tvrdí, že problémom sú okresné úrady, ktoré nestíhajú pokuty spracovávať a odosielať. Sankcie vraj ale hriešnikom skôr či neskôr dorazia, teda aspoň tým domácim. Na zahraničných šoférov je náš systém totiž stále prikrátky.

Relácia V politike dosiahla ďalší úspech, zaujala téma VšZP

Televízia TA3 sa môže pochváliť ďalším úspechom. O ten sa opäť postarala obľúbená diskusná relácia V politike, ktorá včera dosiahla mimoriadnu sledovanosť. Nedeľnú premiéru V politike si totiž pozrelo viac ako tristopäťdesiat tisíc ľudí.

Legendárna Nokia 3310 sa vracia, batéria vydrží mesiac

Fínska spoločnosť HMD Global, ktorá vyrába telefóny značky Nokia, uvedie v druhom štvrťroku na trh pokračovateľa legendárneho tlačidlového modelu 3310. Telefón bez operačného systému prichádza na trh takmer 17 rokov po svojom predchodcovi a má stáť 49 eur. HMD to oznámila pred začatím veľtrhu MWC v Barcelone.

Najlepší film vyhlásili chybne, Oscarov poznačili aj reakcie na Trumpa

Oscara v kategórii najlepší film získala dráma Barryho Jenkinsa Moonlight o dospievaní černošského gaya v drogovej štvrti, hoci Warren Beauty vyhlásil predtým za víťaza muzikál La La Land. Ukázalo sa, že dostal nesprávnu obálku. Najlepším cudzojazyčným filmom je Salesman (Klient) iránskeho režiséra Ašghara Farhádího.